Admiral CUP – 2016

Vilniuje, sporto arenoje „Siemens“ (UAB “Universali arena“ Ozo g. 14, Vilnius, Lietuva) spalio 9 d. vyks tarptautinis žaibo šachmatų turnyras „ADMIRAL CUP – 2016“

Turnyre gali dalyvauti bet kokios kvalifikacijos šachmatininkai. Tarpusavyje žaidžiant skirtingo pajėgumo šachmatininkams taikomas laiko kontrolės išlyginimas (iš pajėgesnio dalyvio nuimamos minutės ir pridedamos silpnesniam dalyviui).

Atrankinės varžybos vykdomos šveicariška sistema 9 ratais. Atrankinio turnyro dalyviai, užėmę pirmąsias 64-ias vietas, patenka į finalinį (play off) etapą.

 „ADMIRAL CUP 2016“ prizinis fondas yra 25000 (dvidešimt penki tūkstančiai) EUR. Visos 64 -ios finalinio etapo vietos yra prizinės.

Generalinis turnyro rėmėjas – Casino Admiral.

 

Gerbiami šachmatininkai, norime paskelbti džiugią naujieną, kad turnyro startinis mokestis 100 EUR nebus didinamas ir po rugsėjo 25 dienos. Taip pat norime priminti, kad išankstinė registracija į turnyrą yra privaloma. Registruotis į turnyrą galite el. paštu info@icio.lt arba užpildant registracijos formą http://www.icio.lt 

 

Gerbiamieji šachmatininkai, siūlome galimybę laimėti nemokamus kvietimus į mūsų turnyrą FIDE Arenos svetainėje vykdomuose turnyruose. Visą informaciją rasite tinklapyje https://arena.myfide.net/ Gero žaidimo.

Peter Heine Nielsen, didmeistris, pasaulio čempino sekundantas ir Viktorija Čmilytė-Nielsen, didmeistrė, 2011 m. Europos čempionė:

Šachmatai – sparčiai populiarėjantis sportas, turintis gilias tradicijas Lietuvoje. Džiaugiamės, kad gimė idėja surengti šį originalaus formato tarptautinį žaibo šachmatų turnyrą „Admiral Cup 2016“ Vilniuje ir tikimės, kad jis sukvies šachmatų profesionalus ir mėgėjus iš visos Europos. Turnyro dalyviams linkime ryškių ir įdomių partijų!

viktorija
Nuotrauka paimta iš chessbase.com

Generalinis remėjas

admiral600px

PRIZINIS

FONDAS

25 000 EUR

NUOSTATAI

Turnyras atviras visiems

REZULTATAI

Turnyro rezultatai

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Stebėk turnyrą tiesiogiai

VIZOS

Informacija apie vizas

KONTAKTAI

Telefonai, el. paštas